Kontroverzná česká kráska Lolo Ta Bella, ktorá sa do povedomia verejnosti a medií dostala vďaka svojej umelej kráse, sa konečne po plastike poprsia ukázala na verejnosti. Mladučká Gabriel len pred pár týždňami podstúpila prvú plastickú operáciu, pri ktorej si nechala zväčšiť svoje už aj tak dokonalé kozy. 

Už niekoľko dní sa táto Bimbo Barbie môže pýšiť parádne nadupaným dekoltom veľkosti osem. Napriek nepríjemnostiam a komplikaciám, ktoré sa odohrali počas operácie, sa kráska zotavuje podľa plánu a svoje vylepšenie rozhodne neľutuje. Ako sa nám sama zverila, približne o dva roky by v zväčšovaní chcela pokračovať. Do tej doby ju však ešte čaká niekoľko vylepšení ako liposukcia, úprava zubov či plastika nosa.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Okrem rozbehnutej kariéry modelky, speváčky a po najnovšom aj moderátorky študuje umelá kráska i pedagogiku. Na otázku, či sa nebojí, že v rámci tejto kariéry by jej vzhľad mohol byť prekážkou, nám dala jasnú odpoveď.

„Pedagogiku mám trochu ako zadné vrátka. Viem, že by ma tento obor bavil, ďalej chcem navyše pokračovať ešte v štúdiu psychológie. Myslím si však, že ma naďalej bude živiť spev a môj styling tak ako doteraz. Pokiaľ by sa ale raz niečo zmenilo a ja by som chcela viesť bežný život, implantáty by som si nechala zmenšiť a celkovo by som svoju vizáž umiernila, no to sa najskôr nikdy nestane…“

V úlohe moderátorky sa Lolo Ta Bella objavila práve na Slovensku, a to počas súťaže Miss Infinity Beauty 2017, kde konečne v plnej kráse predviedla aj svoj nový nadupaný výstrih.

Lolo Ta Bella

Lolo Ta Bella a jej šťavnaté osmičky

Detailný pohľad na Loloine nové kozičky nájdete —TU— a —TU—

Zdroj foto: Lolo Ta Bella, Instagram