Nenechali na ňom jednu nitku suchú. Český portál Exoress.cz zverejnil len nedávno drsný článok, v ktorom si redaktor podal slovenského rapera Rytmusa spôsobom, akým to neskúsil azda ešte nikto. A lavína tvrdých slov možno spôsobí ešte väčšiu vojnu Rytmusa proti médiám! 

Aj napriek tomu, že si legendárny slovenský raper momentálne užíva slnečné lúče na Maledivách spoločne so svojou snúbenicou Jasminou Alagič, niektorým novinárom v Čechách a na Slovensku zjavne leží poriadne v žalúdku. To trvá už dlhšiu dobu, odkedy sa Rytmus rozhodol verejne vystúpiť proti väčšine médií, ktoré dookola rozoberajú jeho ľúbostný vzťah. Raper proti nim bojuje rôznymi útočnými popismi na fotografiách a videách, čím šikovne znemožňuje možnosť ich použitia do článkov.

Zdá sa však, že redaktor z Expres.cz toho má už plné zuby a rozhodol sa proti Rytmusovi ísť poriadne tvrdo. Rytmusa vysmieva za jeho slovnú zásobu a za to, že údajne dookola iba opakuje hrešenia ako koko* či je*e. Pokračuje tým, že ironicky poukazuje na dovolenkovú destináciu, ktorú si párik vybral: „Vezmete svoju frajerku na Maledivy, ako inak než biznis triedou, pri čom sa pätnásťkrát odfotíte. Wow. Spadla nám sánka. Nikdy sme nevideli more ani palmu, nie ešte kokos so slamkou, ty ko*kot!”

Rytmusa v závere článku označuje, že je stále ten istý ustrašený chlapec zo sídliska, ktorý “zúfalo” kope okolo seba: „Sebavedomý muž nepredvádza to, čo robí slovenský raper.” Jeho slovnú zásobu nazýva “úbohou” a časté ukazovanie majetku zas označuje za “kŕčovité”. Celý článok nájdete –TU– a my sme už teraz zvedaví na odpoveď od legendárneho rapera.

Zdroj: Expres.czFoto: Instagram/RytmusKing