České médiá sa obuli do snúbenky Rytmusa Jasminy Alagič. Tá mu čoskoro porodí syna, a toto sa jej veru asi nebude čítať ľahko. Čím si zaslúžila takýto náklad? Na moderátorke im vadí toto!

Odkedy sa stala Jasmina Alagič priateľkou Rytmusa, azda každý deň sa objaví na internete nejaký článok, ktorý sa jej venuje. Do toho sa do nej nejeden raz pustili aj jej fanúšikovia či odporcovia na Instagrame. Najnovšie si ju dokonca podali aj české médiá. Podľa nich je ufňukanou a podpriemernou hviezdičkou. Čím si zaslúžila takéto drsné slová?

Len nedávno sa totiž Jasmina Alagič vyjadrila pre Idnes.cz, že na začiatku vzťahu s Rytmusom nechápala negatívne reakcie ľudí a bolo jej to veľmi ľúto. Rytmus jej vtedy povedal, že sa to časom otočí a všetci pochopia, že je medzi nimi čistá láska. Tým však asi vytočila portál Extra.cz, kde si ju skutočne podali a dokonca ju nazvali prerasteným dieťaťom.

„Keď Jasmina Alagič pred takmer rokom vliezla do postele Rytmusovi, vraj vôbec nevedela, čo bude nasledovať. Moderátorka SuperStar do tej doby patrila do škatuľky podpriemerných hviezdičiek. Neznesie kritiku, ako sama priznala, a reaguje na ňu ako prerastené dieťa!“ vyjadril sa český web. Tú rozhodne nepotešia tieto slová a kto vie, možno sa do toho obuje aj jej snúbenec, ktorý už nejedenkrát dourážal viacerých novinárov.

Zdroj: Extra.cz, Idnes.cz | Foto: YouTube