Home Featured Černákové najlslávnejšie výroky: Z týchto slov behá mráz po chrbte!

Černákové najlslávnejšie výroky: Z týchto slov behá mráz po chrbte!

0
Černákové najlslávnejšie výroky: Z týchto slov behá mráz po chrbte!

Najznámejší slovenský mafián Mikuláš Černák je vo väzbe už vyše 20 rokov, presnejšie od 19. decembra 1997. Za skutky, ktoré vykonal počas svojej zločineckej kariéry, je odsúdený na doživotie. V časoch najväčšej slávy mal však také postavenie, že si dovolil povedať aj slová, ktoré dodnes naháňajú hrôzu! 

52-ročný Mikuláš Černák bol odsúdený v súvislosti s desiatimi rôznymi vraždami a dodnes je podozrivý aj z ďalších zločinov. Bývalý boss banskobystrického a nekorunovaný kráľ slovenského podsvetia si v období mafiánskych čias na Slovensku myslel, že jemu sa nemôže nič stať. Pred pár rokmi sa však rozhodol prelomiť mlčanie a začal vypovedať o skutočnostiach, ktoré boli dovtedy vyšetrovateľom neznáme.

Mikuláš Černák v časoch najväčšej slávy.

V roku 2015 vydal aj životopisnú knihu s názvom „Prečo som prelomil mlčanie”, ktorá je jeho osobnou spoveďou. Aj napriek tomu, že v súčasnosti sa Miki snaží byť čo najviac vzorný a nápomocný polícii, tak v 90-tych rokoch si nebol ničím istý viac, ako sám sebou. Za všetko hovoria dva výroky, ktoré podľa jeho kumpánov údajne vyriekol.

Rád vraj tvrdil, že všetky jeho obete, ktoré dal zabiť alebo zabil on sám, by naplnili aj autobus. Priam legendárny sa stal aj jeho ďalší výrok, v ktorom sa zase nechal počuť, že jeho rozsudok smrti je účinnejší ako rakovina. Znamenalo to len jedno, že keď sa niekoho rozhodol zlikvidovať, tak sa to aj naozaj stalo. Ešte viac sa pravdepodobne dozvieme v pripravovanom filme o bossovi bossov, ktorý by sa mal do kín dostať už budúci rok.

Mikuláš Černák dokument

https://www.youtube.com/watch?v=u-QwufmYDyw

Foto|Video: YouTube