Kupujete jej darčeky, odkladáte povinnosti, zobúdzate sa skoro ráno len pre ňu, plníte jej každé želanie a ešte stále vám nezobe z ruky?
Samozrejme, že nie, vy zobete z ruky jej.

Všetko, čo vám ženy povedia je, že k nej máte byť milý, kupovať jej darčeky, voziť ju hore dole a nakoniec pre ňu obetovať život ako v tých najlepších romantických trhákoch.

Najlepšie na tom je, že ony to naozaj chcú, len nie od vás.

Chcú to od mužov, ktorí u nich už majú určitú cenu. Nie od týpkov, ktorí si myslia, že si ich za darčeky a pozornosť kúpia. Ženy o takýchto chlapoch vedia, že ich chcú, že nie sú schopní sa vykoktať a čakajú len na to, kedy po nich obdarované obete vyštartujú. Avšak nežnejšie pohlavie ich len využíva a neprechováva k nim žiadny rešpekt. A ak si hovoríte, že sa vám to týmto štýlom podarilo bez toho, aby vás pred tým dotyčná chcela alebo dobre poznala, tak by som dal kamery do vašej spálne – nikdy neviete, ktorý z vami zaplatených masérov ju tam obšťastňuje.

Ako ale obrátiť tento zvrhlý zákon ženskej mysle?
Jednoducho: Nechajte ju investovať do vás.

Vzťahy sa v tomto smere veľmi podobajú biznisu. Čím viac do vás investujú, tým viac budú chcieť ostať s vami. Je to taká malá štrbinka ľudskej mysle, ktorá ak sa použije správne, dokáže zázraky, až také, že niektorí z toho spravili rovnicu: Pomer investície je úmerný láske.

Investícia v tomto kontexte ale nie je iba materiálna. Žena do vás môže investovať čas, emócie, tajomstvá, priestor, vieru, nádej atď. atď. To znamená, že ak si na vás vyhradí čas, vykričí, zverí sa vám (pri tomto si dávajte pozor, aby ste neboli emocionálny tampón, to pracuje proti vám, ak to preženiete) alebo vám navarí, tak ste na dobrej ceste.

Zapamätajte si: Ženy neinvestujú do mužov, ktorí ich nezaujímajú.

Aby ste ju zaujali, potrebujete byť predovšetkým MUŽOM, ale o tom v ďalších článkoch.

Ak sa vám tento článok páčil alebo máte nejaké pripomienky, alebo otázky: komentujte, odpoviem vám 🙂

Tak zatiaľ.
Prajem vám šťastie vo vašich terajších aj budúcich vzťahoch 🙂
Dávid.