Známy YouTuber Vadak sa svojimi videami snaží ľudí zabávať. Tentoraz ale nešlo o žiadne vtípky, ale skôr o malú sondu do myslenia a hodnôt dnešných babeniek. A nedopadlo to veru najlepšie.Keď si dáte dokopy slová Tinder, YouTube a výzva, nemôže vám z toho vyjsť nič iné než riadna pecka. Alebo minimálne poriadne zaujímavá „podívaná“. Svoje o tom vie aj Vadak, ktorý sa pod falošným profilom na Tindri rozhodol otestovať si mladé baby. Stovky slečien sa pýtal, či by s ním nezašli na drik a potom k nemu domov. A výsledok? Až 61 opýtaných sa po jednej správe nebránilo intímnemu zblíženiu, 39 bolo proti. Veľa dievčat ponuku prijalo, aj keď by to pre ne znamenalo cestovanie alebo zmenu v plánovaných aktivitách. Jedna z nich dokonca na ponuku kýva aj napriek tomu, že mala „svoje dni“.

Pravda, niekto by mohol namietnuť, že experiment by zrejme dopadol trochu inak, keby Vadak posielal ponuku pod svojim pravým menom. A tí, čo radi rýpu, si neodpustili ani poznámky o gramatických chybách vo Vadakovom texte. Napriek tomu je to ale celkom zaujímavá a možno až šokujúca sonda. Vážne je to s dnešnými babami až také zlé???

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.