Už je to nejaký ten piatok, čo sú obaly cigariet polepené obrázkami ľudí so zdravotnými problémami. Čech Pavel Vrána zažil poriadny šok, keď na jednom z takýchto obalov spoznal samého seba!Obaly cigariet zažili revolúciu v podobe odpor vzbudzujúcich obrázkov, na ktorých sú zobrazení ľudia so zdravotnými problémami a s popisom choroby. Takéto obrázky majú fajčiarov odradiť od ich nikotínového potešenia, ale zatiaľ to vyzerá tak, že z nápadu sú šťastní maximálne len výrobcovia a predajcovia tabatierok. Na jednom z takýchto cigaretových obalov bol zobrazený aj muž ležiaci na nemocničnom lôžku s popisom, že fajčenie spôsobuje mŕtvicu a zdravotné postihnutie. Čech Pavel Vrána zažil poriadny šok, pretože na tomto obale cigariet spoznal samého seba.

clipboard25

Fotografia pochádza z roku 2004, kedy Pavel, povolaním montážny pracovník, spadol z niekoľkých metrov na betón pri montáži čerpacej stanice. Pri tomto pracovnom úraze utrpel vážne zranenia, z ktorých sa našťastie dokázal vystrábiť. O tom, že táto fotka vôbec existuje, ani len netušil až do chvíle, kým neuvidel sám seba na obale cigariet.

Muž sa domnieva, že fotka vznikla počas jeho liečenia v nemocnici v Českých Budejoviciach. Pavel Vrána je za toto gesto veľmi nahnevaný. Najmä kvôli tomu, že mu už podľa jeho vlastných slov volalo viacero ľudí, ktorí ho na nej spoznali a pýtali sa, či je v poriadku. Ako bude prípad pokračovať, zatiaľ nie je známe.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Blesk.cz, M. Přibyl, D. Malík

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D