Ignorovať výstražné kotrolky či zvuky v aute sa nevypláca. Rozprávať by o tom mohol mladý Čech, ktorý podcenil hneď niekoľko takýchto varovných signálov a skončilo to takmer katastrofou. Jeho “jednotková” Octavia totiž začala doslova horieť za jazdy!

Pred pár dňami sa na YouTube objavilo video od relatívne známeho českého YouTubera menom Tvrdej Bob, ktorý sa na svojom kanáli venuje autám, respektíve motorizmu. Portál Autoforum.cz píše, že tento YouTuber vedel, že jeho červená Škoda Octavia RS prvej generácie má pred sebou už len pár posledných kilometrov a tak si to chcel natočiť na video.

V ňom môžete vidieť, že šofér auta, ktoré bolo mimochodom na LPG, odignoroval svietiacu kontrolku oleja, odignoroval doslova hrozný zvuk motora a dokonca nezastavil, ani keď bolo počuť obrovskú ranu a z auta začal vychádzať hustý biely dym. Ako to presne dopadlo si radšej pozrite sami. Vodič a vlastne celá trojčlenná posádka mali jediné šťastie, že požiar v prednej časti vozidla nezasiahol nádrž na LPG umiestnenú v zadnej časti auta…

Zdroj: Autoforum.cz, YouTube | Foto|Video: YouTube