Bzum-bzum breke-keke je tak neuveriteľne gýčová pesnička, že sa vám jej refrén dostane okamžite do hlavy a nebude z nej vedieť vyjsť celý deň von. A nielen to!

Stačí jedno vypočutie skladby s veľmi originálnym názvom Bzum-bzum breke-keke a zaručujeme vám, že šláger od troch vysmiatych playboyov v oranžových košeliach sa stane súčasťou všetkých vašich letných aj poletných párty, svadieb a každej akcie, ktorej účastníci si naň podupkávali aspoň raz.

Okrem toho má tento chytľavý hit aj dychberúci videoklip, na ktorý sa budú vaše oči pozerať s rovnakým rozčarovaním, ako budú vaše uši počúvať opakujúci sa refrén Bzum-bzum breke-keke. Mimochodom, nesmieme zabudnúť na interpretov tohto megahitu, ktorý na všetkých pařbách pošle do kelu každého getu, pitbula a iného bula a sú nimi chlapci vystupujúci pod menom Kortina.

Tak poďme všetci na to: Bzum-bzum breke-keke, Bzum-bzum breke-keke, Bzum-bzum breke-keke, Bzum-bzum breke-keke, Bzum-bzum breke-keke, Bzum-bzum breke-keke… (Pokojne sa naučte aj tanček, nech to má grády!)

Foto: Youtube