Bývalý péčkový herec sa verejnosti zveril o zdravotných problémoch, ktoré mu privodilo natáčanie filmov pre dospelých. Péčko – to nie je iba med (zo šušky) lízať!

Byť hercom z filmov pre dospelých, to je ideálna práca v očiach mnohých chlapov. Odkefovať si svoje s nejakou dobre stavanou kočkou a ešte za to dostať aj pekný honorár. Christopher Zeischegg si takýto život odskúšal na vlastnej koži a dnes už vie, že nejde o žiadnu srandu.péčkový herec

Pod umeleckým menom Danny Wylde si chalan zašpásoval vo vyše 600 scénach s oboma pohlaviami. Práca v péčkovom priemysle mu za vyše desať rokov, skoro nenávratne, poškodila zdravie. Kvôli nadmernému užívaniu liekov na oddialenie erekcie dokonca skončil na nemocničnom lôžku. Jeho vtáka totiž tabletky nechali v pozore taký dlhý čas, až bolo nutné vyhľadať lekársku pomoc.

Kvôli takýmto ťažkostiam s mužskou pýchou sa dostal do nemocnice dokopy trikrát. Christoper sa pomaly stával na liekoch na podporu a oddialenie erekcie závislým. Nečudo, veď zarábal 4000 dolárov za šesť dní a jeho stoporený vták bol jeho hlavným pracovným nástrojom.

péčkový herec

Pre denník Indipendent bývalý péčkový herec prezradil:“…potom, čo som tri razy skončil v nemocnici, mi doktor povedal, že ak budem tie lieky brať naďalej, tak si spôsobím nenávratné poškodenie zdravia. Tkanivo v úde sa zjazví, a dokonca by sa zo mňa mohol stať impotent. Hneď v nasledujúci deň som s točením prestal.”

Christopher bol na začiatku kariéry mladý, dvadsaťročný žrebec, namal žiadne dôvody začínať brať lieky určené hlavne pre starších chlapov, ktorým nechce stáť. Keď sa ale dostal pred kamery, mnohokrát pociťoval úzkosť a bál sa prípadného zlyhania, preto pre istotu po pilulkách siahal pravidelne. Dnes je z bývalej hviezdy neslušných filmov uvedomelý tridsiatnik, ktorý podniká s pálivými omáčkami.

péčkový herec

 

péčkový herec

Zdroj: unilad.co.uk Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.