Home Kultúra Bývalá hviezda TV Markíza zmenená na nepoznanie: Takto ho videli vo vlaku!

Bývalá hviezda TV Markíza zmenená na nepoznanie: Takto ho videli vo vlaku!

0
Bývalá hviezda TV Markíza zmenená na nepoznanie: Takto ho videli vo vlaku!

Televízia Markíza má za sebou dlhú históriu svojich moderátorov. Pokiaľ sa však jedná o moderátorov Televíznych správ, je jasné, že tí nám ostatnú v hlave dlhšie. Práve preto bol jeden Slovák veľmi šokovaný, keď vo vlaku objavil bývalú hviezdu Televíznych novín, ktorú sme na obrazovkách nevideli už takmer 13 rokov!

Ľubomír Karásek (60) v minulosti prežil autonehodu medzi Trnavou a Sencom, pričom jeho zdravotný stav bol veľmi vážny. Kedysi jedna z popredných tvári Markízy sa opäť musela učiť chodiť, písať či hovoriť.

A práve kvôli tomuto vážnemu stavu sa už Ľubomír Karásek nemohol vrátiť do svojej práce a následne už nepokračoval v kariére mdoerátora. Hoci sa tento obľúbený chlapík už neobjavuje na televíznych obrazovkách, čitateľovi sa ho podarilo stretnúť počas cesty vlakom.

Mladík, ktorý zachytil bývalého moderátora na fotke, sa mal pre Nový čas vyjadriť veľmi neradostne o jeho vzhľade. Podľa neho mal Karásek roztrhané topánky a pôsobil veľmi utrápene, čo mu vtislo slzy do očí. Pevne však veríme, že bývalý moderátor mal len zlý deň a v živote sa mu darí!

Spomínané foto bývalej markizáckej hviezdy si môžete pozrieť -TU-

Zdroj: Cas.sk │ Foto: TV Markíza