Pohodlná jazda autom aj v zimných mesiacoch čosi stojí a za ceny pohonných hmôt si musíme často siahnuť poriadne hlboko do peňaženky. Aká je však momentálna situácia na ropných trhoch, hrozí nám pred nadchádzajúcimi sviatkami zdražovanie?Zdá sa, že máme dobrú správu – na trhoch zatiaľ vládne relatívny pokoj a zasadnutie ropných krajín tak neprinieslo žiadne prekvapenie. Benzín aj diesel na Slovensku zlacneli a analytici nepredpovedajú v predvianočnom období žiadne zásadné výkyvy smerom nadol ani nadol.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ceny klesli

Priemerné maloobchodné ceny palív v týždni do 27. novembra po dlhšom čase klesli – benzín tak zlacnel o 2,8 centu a diesel o 0,4. Analytik X-Trade Brokers Kamil Boros predpokladá, že ceny benzínu na našich čerpacích staniciach budú v najbližších dvoch až troch týždňoch stagnovať, diesel by mohol dokonca o jeden až dva centy zlacnieť.

Zdroj: autobild.cas.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)