Po víťazstve v zápase s Conorom McGregorom hľadá Khabib Nurmagomedov ďalšieho súpera. Keďže odvetu s Írom rezolútne odmieta, tak mu nové ponuky prichádzajú ako na bežiacom páse. A špekulovalo sa aj o zápase s Nateom Diazom!

Nate Diaz patrí k najagresívnejším a najútočnejším bojovníkom v UFC. Aj napriek tomu, že od prehry v odvetnom stretnutí s Conorom McGregorom (august 2016) nezápasil, tak sa po dlhšej pauze rozhodol vrátiť späť do klietky. No tak sa zdá, že Khabiba jeho snaha o vzájomný zápas vôbec nezaujíma. Pre médiá o ňom totiž naposledy povedal, že sa na seba snaží iba upozorňovať cez sociálne siete, pretože na neho už fanúšikovia zabudli.

Diaz pravidelne Nurmagomedova provokuje prostredníctvom Twitteru či Instagramu a naráža na jeho “nudný” štýl boja. Khabib ho však vysmial za jeho štatistiku v UFC, ktorá je 19 víťazstiev a 11 prehier. Naproti tomu totiž rodák z Machačkaly zatiaľ trpkosť prehry v profi zápase nepocítil (27-0). Nate Diaz si tak bude musieť zohnať adekvátnejšieho súpera a ukázať, že s ním ešte treba rátať. Zopár víťazných zápasov a pokračovanie napätých vzťahov by možno mohlo Khabiba v budúcnosti obmäkčiť.

Nate Diaz najlepšie momenty

Zdroj: Express.co.uk | Foto|Video: Twitter, YouTube