Vyzerá to tak, že diváci Farmy 11 sa majú na čo tešiť. Na povrch totiž vyplávali ďalšie informácie o najnovšej sérii a možno sa tam objaví aj bývalá farmárka. Reč je o známej Slovenke Monike Haklovej!

Po jubilejnej desiatej sérii Farmy sa televízia rozhodla opäť vrátiť túto reality šou na obrazovky. Vysielať by sa mala na jeseň, a tak Markíza postupne odhaľuje informácie o tom, ako bude prebiehať táto séria. Diváci boli prekvapení už pri tej desiatej, pretože tam nastali zásadné zmeny. Šou už nemoderovala Kvetka Horváthová, ale komička Evelyn. Okrem toho súťažili o výhru aj známe osobnosti.

Vyzerá to tak, že aj jedenásta Farma prinesie viaceré zmeny. Podľa posledných informácií budú súťažiaci rozdelení na Západ a Východ, moderovať bude opäť Evelyn, a to nie je všetko! Možno sa vráti aj exfarmárka, ktorá už na statku bola.

Bývalá účastníčka Monika Haklová, ktorá bola v druhej sérii, napísala na sociálne siete: „Boj proti Východu! Ja a dcéra! Kto sa k nám pridá na Farmu 11 Západ? Poďme ukázať východniarom, že sme silní,“ napísala. Vyzerá to teda tak, že sa majú diváci na čo tešiť…

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/Farma11__official, Instagram/Monikahaklova1