Jedna z najväčších výziev v živote slovenského rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského sa nezadržateľne blíži. Jeho prvý profesionálny zápas v ringu proti českému raperovi Marpovi sa teší obrovskému záujmu. A vyzerá to tak, že 27. decembra to bude v pražskej O2 aréne naozaj obrovská šou! 

Galavačery pod hlavičkou organizácie X fight nights sa tešia v poslednom období veľkej popularite. Inak tomu nie je ani v prípade XFN 15, ktorý doslova láme rekordy v predaji vstupeniek. Samozrejme, veľký podiel má na tom práve duel medzi dvoma rapermi Rytmusom a Marpom. Na tento večer sa totiž predalo už takmer 13 tisíc vstupeniek, takže v predaji ostáva už len cca 2 tisíc. Len pre úplnosť dodávame, že najnižšia cena za vstupenku je 790 českých korún, čo je cca 30 eur.

O2 aréna má síce kapacitu 18 000 divákov, no zvyšných 3000 vstupeniek má pod svojou správou samotné vedenie tohto štadióna. Dá sa teda predpokladať, že tento večer bude vypredaný a raperi zažijú poriadne búrlivú atmosféru. Obaja sa na duel pripravujú už poriadne dlho a tvrdo, a o necelé tri týždne sa v ringu konečne stretnú zoči voči. Všetci sú už teraz veľmi zvedaví, kto dá komu “na hubu”.

Takto sa pripravujú Rytmus a Marpo na svoj zápas

Zdroj: Svetmma.sk | Foto|Video: Instagram/RytmusKing, Instagram/McMarpo