Slovenská polícia uverejnila na svojom Facebooku zaujímavý, teda skôr komický príbeh 22-ročného Bratislavčana oslavujúceho príchod nového roku, ktorý vítal na chate v okrese Levice.

Mladý Bratislavčan si ešte o polnoci s kamarátmi pripil a potom sa jeho stopa úplne stratila. Opitý tak zmizol v neznámom prostredí levického okresu. O piatej hodine rannej na Nový rok mali ale dôchodcovia z neďalekého domu netradičný budík. Stratený mladík totiž zaklopal na ich dvere, kedy si stará pani myslela, že sa domov vrátil jej vnuk. Najprv sa ho spýtala na meno, avšak opitý Bratislavčan sa volal rovnako ako jej vnuk. Skutočne vážne.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Keď mladík započul svoje meno z úst neznámej starkej, alkohol ho asi dvojnásobne utvrdil v tom, že je v dome vítaný. Napriek tomu, že starká videla, že jej vnuk to nie je, podgurážený chlapík sa pretlačil dovnútra a zamieril rovno do postele.

“Starí rodičia” sa nečakanej a cudzej návštevy nevedeli zbaviť, a tak zalarmovali políciu. Keď mladík vytriezvel v policajnej cele, vôbec na nič si nepamätal, mal totálne okno a veľmi sa hanbil. Dôchodcom sa následne osobne ospravedlnil.

Zdroj|Foto: Facebook