Len 15-ročný ruský boxer Anton Sidorov sa počas uplynulého víkendu zúčastnil mládežníckeho boxerského turnaja. Ten sa skončil obrovskou katastrofou!



Mladý ruský boxerský talent Anton Sidorov sa v meste Vladimír, ktoré sa nachádza necelých 200 kilometrov od Moskvy, zúčastnil počas posledného víkendu mládežníckeho boxerského turnaja. V priebehu svojho tretieho súboja Anton inkasoval dva zničujúce údery na hlavu a už v ringu bolo vidieť, že je na tom veľmi zle. Krátko potom, čo rozhodca jeho zápas ukončil, musel byť Anton s vážnymi zraneniami prevezený do tamojšej nemocnice.

clipboard11

Počas prevozu sanitkou 15-ročný boxer zraneniam podľahol. Ruské úrady už začali vyšetrovanie, pretože na verejnosť unikli informácie, že Anton nebol ešte doliečený zo starších zranení, a tak na tento turnaj nebol zdravotne spôsobilý. Kto teda ponesie zodpovednosť za tragický skon talentovaného mladého športovca?

Zdroj: Espn.com | Foto: Twitter, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D