Americký štát Kalifornia si 8. novembra 2016 odhlasoval legalizáciu marihuany, avšak s tým, že zákon bude platiť od 1. januára 2018. Od nového roka sa tak Kalifornia pridala k ďalším ôsmym krajinám, kde je zelená rastlinka legálna. Mike Tyson preto neváhal a novú príležitosť sa rozhodol naplno využiť!

Tysonovým novým biznisom je skutočne výnimočný ranč. Pozemok o rozlohe 40 akrov (cca 16 hektárov) v California City sa premení na marihuanovú farmu. Tejto podnikateľskej šance sa chytila aj starostka California City Jennifer Wood a ďalší biznismeni. Súčasťou farmy bude i Tysonova škola, v ktorej sa budú vzdelávať budúci pestovatelia tejto ľahkej drogy.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

V USA legalizovalo marihuanu zatiaľ osem štátov: Aljaška, Colorado, Maine, Massachusetts, Oregon, Washington, Nevada a Kalifornia. Kalifornské úrady odhadujú, že na daniach z marihuany si ročne prilepšia o 1.3 miliardy amerických dolárov. Bez pochýb si tak Tyson starostlivo naplánoval milardový biznis, z ktorého príjmy môžu poľahky prekonať jeho peňažné zisky z čias, kedy ešte profesionálne boxoval.

Zdroj: maxim.com | Foto: YouTube.com