V Las Vegas sa cez víkend konal veľký boxerský večer, ktorý opäť raz dostal fanúšikov do varu. V ringu sa stretli v rámci krutej mastenice aj Badou Jack a Marcus Browne. A pozornosť všetkých prítomných na seba dokázali strhnúť naozaj krvavým spôsobom! 

Zlatý klincom celého večera mal byť zápas medzi slávnym Mannym Pacquaiom a Adrienom Bronerom, v ktorom Pacquaio poľahky zvíťazil na body. No diváci sa po skončení predstavenia omnoho viac rozprávali o tom, čo predviedol v ringu Badou Jack. Ten po vzájomnom náraze hláv so svojim súperom totiž utrpel naozaj škaredé zranenie, kedy sa mu na čele objavila otvorená a poriadne krvavá tržná rana.

Aj napriek tomu, že to na pohľad vyzerá riadne odpudzujúco a Jack zakrvavil celý ring vrátane rozhodcu, v súboji sa rozhodol šokujúco pokračovať. Jeho tím ho totiž ubezpečoval, že to nie je nič hrozné a nech sa sústredí na boj a nie na svoje zranenie. Aj keď si za svoju nezlomnú vôľu určite zaslúži veľké uznanie, tak rozhodcovia prisúdili nakoniec víťazstvo na body jeho súperovi. Po zápase mu lekári ranu zašili a Badoua mrzela viac porážka, ako pár stehov na čele. No treba povedať, že takúto obrovskú ranu sme v boxerskom ringu už naozaj dlho nevideli!

Badou Jack vs. Marcus Browne

Detailný záber na škaredé zranenie nájdete –TU–

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Instagram/BadouJack, Streamable.com