Známy slovenský podnikateľ a politik Boris Kollár bol obvinený z oplzlej konverzácie, ktorú mal viesť s mladou tínedžerkou. Krátko po obvinení však líder politickej strany SME Rodina spomínanú komunikáciu zverejnil. Takto slovenský multiotecko balí baby!

Zakladateľka resocializačného centra Čistý deň nepriamo obvinila Borisa Kollára z oplzlej konverzácie, ktorú mal viesť s tínedžerkou z tohto centra. Celá situácia je o to pikantnejšia, že ich konverzácia sa začala v roku 2014. Vtedy mala neznáma slečna údajne iba 15 rokov! Boris na tieto obvinenia takmer okamžite zareagoval a pred novinármi zverejnil prepis svojej facebookovej komunikácie so spomínanou slečnou. S neznámym dievčaťom si vymieňal pikantné správy plné milostných oslovení ako miláčik či zlatko. V jednej správe dokonca Boris napísal: “Vyšukáme sa”. V inej zase “Pomilujem si ťa”. Akú dohru bude mať celý tento prípad, ukáže až čas. Vo videu nižšie nájdete celé vyjadrenie Borisa Kollára k tejto kauze.

Prepis komunikácie Borisa Kollára s neznámou slečnou

Vyjadrenie Borisa Kollára ku kauze Čistý deň

Video: YouTube | Foto: Facebook, YouTube, Pluska.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D