Bizarnejšiu situáciu ste ešte nezažili. Uletený mladík si na svadbu svojho najlepšieho kamoša pripravil nečakaný príhovor. To, že si na pomoc zavolá aj jednu z najnavštevovanejších péčkových stránok Po*nhub, nečakal asi žiadny svadobčan.Ženích Danny Hodgetts poprosil dlhoročného kamaráta Thoma, aby si na jeho svadbe vzal na starosť príhovor. Thom bol svojou novou úlohou viac ako potešený, preto chcel pre mladomanžela pripraviť poriadne prekvapenie. Rozhodol sa obrátil na jeho (i vašu) obľúbenú péčkovú stránku Po*nhub, ktorá jeho želanie s radosťou splnila a pre Dannyho nahrala vtipné video. Vďaka nemu si tak všetci svadobčania, vrátane rodiny, mohli pozrieť Dannyho obľúbené pikantné zábery či fotky.

“Danny, nikdy ťa neopustíme. Vždy u nás budeš vítaný. Je nám jasné, že s manželkou nemôžeš cestovať všade. Keď sa vrátiš, získaš Po*nhub Premium zadarmo.” Počas celého príhovoru a neskôr aj videa bolo na celú sálu počuť obrovský smiech. Vidno, že aj jedna z najväčších péčkových stránok má dokonalý zmysel pre humor.

Kto by si myslel, že celá rodina bude kvôli tomuto videu pohoršená, ostane milo prekvapený. S nečakaným prekvapením prišiel aj obrovský potlesk a všetci sa schuti smiali. Thom splnil svoju úlohu na jedničku!

Svadobné video od Po*hub si môžete pozrieť — TU

Zdroj: Mashable.com, YouTube | Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.