Uplynulý víkend sa v stovežatej Prahe konala nevšedná výstava, na ktorej sa návštevníci mohli nielen pokochať, ale aj dotknúť skutočných nahých žien. Samozrejme, že redakcia Manmagazin.sk pri tom nesmela chýbať.:)Pokiaľ ste na výstave VOAYER ešte neboli, na jej ďalšom pokračovaní nesmiete rozhodne chýbať. Nevšedný zážitok a úplne nový pohľad na vnímanie erotiky aj ľudskej sexuality, to a ešte omnoho viac v nás táto kontroverzná šou zanechala. Zaujímavú intímnu atmosféru vytváral už len samotný priestor, v ktorom celé, jemne erotické, divadlo prebiehalo.

Na prvotné zahriatie privítala návštevníkov expozícia orgazmických portrétov fotografa Petra Jedináka a odliatky reálnych ženských tiel sochára Slavomíra Gibeja. Skutočné vzrušenie však nastalo až pri vstupe do hlavnej sály, kde už čakali nahé modelky v polohách, o akých sa vám možno ani nesnívalo.

Dokonalý zážitok pre zamilované páry alebo len príležitosť dotknúť sa nahej ženy pre osamotených zúfalcov?

Na sobotňajšej časti výstavy, ktorej sme sa zúčastnili, nás prekvapilo množstvo ľudí. Miestami bolo doslova nevyhnutné jemne otrčiť lakte a predrať sa čo najbližšie k vystaveným modelkám. Každá zo žien pózovala v inej polohe, niektoré pre spestrenie atmosféry dokonca vo dvojici. Veď existuje vôbec pre muža krajší pohľad ako pohľad na dve nahé ženy, ktoré sa láskyplne dotýkajú svojich tiel? Už len tá skutočnosť, že práve vaša ruka sa k ich dotykom mohla smelo pridať a prehĺbiť ich pôžitok, bola maximálne vzrušujúca.

Pokiaľ si stále myslíte a hovoríte si, že až taký zúfalý nie ste, aby ste si museli platiť za pohľad na nahé ženy, možno vás prekvapí fakt, že na výstave sa to doslova hemžilo zamilovanými dvojicami mladších aj starších ročníkov. Množstvo z týchto párov sa nebránilo životnému zážitku a spoločne sa oddávali intímnym chvíľam v podobe pohladenia nahých modeliek.

Pokračovanie článku a viac exkluzívnych záberov z výstavy VOAYER nájdete na Manforum.sk — TU

Zdroj, foto: Manmagazin.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.