Mladý biznisman Peter Dubaj sa stáva na Slovensku čoraz populárnejším, za čo môžu najmä jeho príspevky na Instagrame, v ktorých veľmi rád poukazuje na to, koľko má peňazí a čo si za ne kupuje. Aj to je dôvod, prečo niektorým leží poriadne v žalúdku, dokonca až natoľko, že sa mu vyhrážajú smrťou.

Peter je na hejty zvyknutý a jeden by mal pocit, že sa v nich občas doslova vyžíva, avšak šálka trpezlivosti raz pretečie určite každému.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

22-ročný mladík z Topoľčian podal minulý týždeň trestné oznámenie z dôvodu nebezpečného vyhrážania sa ublížením na zdraví, a to na istého Reného, ktorý ho niekoľko týždňov denno-denne atakoval nepríjemnými správami. “Ja ťa stretnúť v auparku, tak ti zlomím ten kriví nos,” stojí v jednej zo správ. Pri zlomeninách to ale nekončilo, nasledovali vraj útoky, v ktorých sa neznámy muž Petrovi vyhrážal smrťou.

Ukážka správ od Reného z Petrovho telefónu
Ukážka správ od Reného z Petrovho telefónu

Podľa slov kontroverzného biznismana majú správy pochádzať od Reného Stolára, ktorý má za ušami už viacero podobných incidentov. Od ľudí si údajne napožičiaval peniaze a vo chvíli, kedy ich od neho chceli vymaháať, sa im začal vyhrážať bitkou.

“Mám strach o svoj život, pretože táto doba je veľmi zlá a veľa ľudí je frustrovaných z toho, že nemajú prácu a obviňujú za to úspešných ľudí, takže neviete, kde končí sranda a kde začína realita. Dnes vás už hocikto dobodá na ulici za dve eurá,” vyjadril sa Peter. Aj to je zrejme dôvod, prečo Dubaj v týchto dňoch aktívne hľada niekoho, kto by mu vedel poskytnúť ochranu. Samozrejme, nebolo by to zadarmo. Človek, ktorý sa bude starať o Petrove bezpečie, dostane mesačne 1000 eur.

Čo sa týka spomínaného trestného oznámenia na Reného Stolára, prípad je momentálne v procese vyšetrovania. Ako sa situácia nakoniec vyrieši, bude podľa Dubajových slov známe o tri až štyri týždne, kedy bude nabrúsený chalanisko predvolaný na súd. Ak chcete mať všetky informácie týkajúce sa tohto incidentu ako na dlani, sledujte Peťove stories na Instagrame.

Peter Dubaj

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Instagram