Bohatý Conor McGregor stále nemá dosť! Jeho cieľom je totiž stúpať v rebríčku najbohatších ľudí magazínu Forbes a stať sa najlepšie zarábajúcim športovcom pre rok 2018.Spomínate si ešte na august, keď McGregor prehral v boxerskom zápase s fenomenálnym Mayweatherom? Conor bol síce porazený, no odchádzal s kufríkom plným peňazí. Za túto udalosť storočia, ako niektorí súboj nazývali, si írsky bojovník zarobil 85 miliónov eur.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Conor Mcgregor

S takouto obrovskou čiastkov by bolo veľa ľudí viac ako spokojných, či dokonca aj len s jej desatinou alebo stotinou. Legenda MMA dokonca v rozhovore pre BBC poodhalila, že keď nebojuje, tak zarába 568-tisíc eur mesačne. “The Notorious” ďalej nešpecifikoval, z čoho presne jeho prijmy plynú, ale je pevne odhodlaný ich ešte navýšiť.

Conor Mcgregor

I keď je 29-ročný Ír aktuálne najlepšie platený atlét v MMA, on sa chce stať najlepšie plateným športovcom vôbec a zároveň aj miliardárom. McGregor povedal: “Viete, snívam o tom pokoriť miliardovú hranicu a postupne k nej plachtím. Budúci rok, ak sa nič nezmení, tak vyskočím z 24. miesta na druhé, rovno za Mayweathera. Dokonca preskočím Ronalda, ktorý bol posledný rok prvý.”

Conor Mcgregor

Conorovi totiž veľmi pomohol spomínaný boxerský duel s Mayweatherom a k vytúženému výsledku by sa mohol priblížiť aj vďaka dokumentárnemu filmu Conor McGregor: Notorious, ktorý sa začal práve vysielať.

Money Cash GIF - Find & Share on GIPHY

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Ladbible.com, Giphy.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.