Alicia Amira je blondínka z Kodane, ktorá má naozaj bizarný sen – chce sa čo najviac ponášať na nafukovaciu Anču. Obrie implantáty a napichané pery sú pre túto slečnu len začiatkom. Plánuje totiž plastické operácie vzbudzujúce hrôzu aj v chirurgoch, ktorí by jej ich na tele mali vykonávať!Dvadsaťsedemročná Alicia je priam posadnutá túžbou vyzerať ako hračka pre mužov. Dievčina si predsavzala, že jej kozy musia byť naplnené silikónom až na prasknutie. Veľkosť implantátov 650CC jej už dávno nestačí a neodradila ju ani masívna infekcia, ktorú schytala, keď podstúpila svoju prvú operáciu z “lentiliek pod kobercom” na gigantické melóny. Slečna ďalej túži napichať si chémiou aj riťku, zrejme, aby s obrými kozami nestratila “balanc”.

Okrem toho by smilnica rada a dobrovoľne prišla o pár rebier, nech má osí pás ako všetky neslušné bábiky. Chirurgov, ktorí by sa na jej premene mali podieľať, ale najviac šokovala záverečná požiadavka. Alicia si chce dať zošiť dokopy aj prsty na rukách.

Kvôli vytúženej podobe sa mladá Dánka neváha položiť pod nôž i “na čierno”, pretože tieto absurdné výmysly jej skúsení lekári okamžite zamietli. Žena je totiž evidentne na plastikách závislá.

Alicia Amira

alicia amira

alicia amira

alicia amira

alicia amira

alicia amira

alicia amira

alicia amira

alicia amira

alicia amira

Pikantné foto Alicie, ktorá sa chce stať živou nafukovacou Ančou, si môžete pozrieť —TU

Zdroj: mirror.co.uk |  Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.