Mária Zelinová sa prvýkrát preslávila ako finalistka súťaže krásy Miss Slovenko, ktorej sa zúčastnila v roku 2009. Neskôr sa okrem modelingu začala venovať aj moderovaniu. Teraz nádherná blondína ukázala TOP telo v čiernych plavkách!

Mária Zelinová sa v roku 2009 zúčastnila súťaže Miss Slovensko, pričom už dva roky predtým bola finalistkou na inej súťaži a síce Elite Model Look Slovakia 2007. Po svojich modelingových začiatkoch sa vrhla na kariéru moderátorky, pričom verejnosť ju môže poznať z Fashion TV alebo z relácie Smotánka na obrazovkách TV Markíza. V súčasnosti pôsobí aj vo Fun rádiu.

Jej profil na Instagrame sleduje viac ako 30 tisíc ľudí a blond kráska z Banskej Bystrice nedávno potešila zraky všetkých svojich mužských followerov. Na Instagram totiž pridala fotku v čiernych plavkách a vyzerá naozaj fantasticky.

Mária Zelinová

Spomínanú fotku nájdete –TU–

Foto: Instagram/Mariazelinova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D