Uf, tomu sa povie hanba na 100 rokov! :-D Vskutku bizarná nehoda, v týchto dňoch o nej píšu všetky svetové médiá, sa odohrala v byte 24-ročného študenta z Bristolu, ktorý pozval na rande ženu zo zoznamky!Študent z anglického Bristolu menom Liam Smyth pozval na rande babenku, ktorú spoznal cez internet. Dvojica zašla spolu na večeru a po nej už Liam zavolal dievča na drink k sebe domov. Po príchode sa slečna vydala na záchod, no keď zistila, že ho “výdatnou večerou” upchala, rozhodla sa predísť trapasu a exkrementy chcela vyhodiť von oknom.

Okno na toalete však malo dvojité sklo, a tak sa v ňom “prírodný produkt” zasekol. Dievčina spanikárila, vybehla z toalety a Liamovi vystrašene oznámila, čo sa stalo. Mladík chcel okno vypáčiť, no amatérska gymnastka povedala, že vďaka svojej ohybnosti dokáže zaseknutý obsah vytiahnuť. “Nečakane” tak ostala zajatá medzi vonkajším a vnútorným sklom i ona a keď sa ju ani po 15 minútach Liamovi nepodarilo z okna dostať, privolal hasičov.

Prenajímateľ si, samozrejme, za rozbité okno vypýtal od Liama 300 £, no vynaliezavému študentovi, ktorý sa zveril s nehodou na internete, sa naň podarilo vyzbierať viac ako 2000 libier. Balík peňazí napokon venoval charite krátko po tom, ako sa mu spoločnosti v Bristole rozhodli ponúkať výmenu skiel zadarmo. :-D

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.