Všetky ženy sú už od prírody tak trochu komplikované a snažiť sa ich pochopiť je viac-menej zbytočné. Od nás chlapov sa líšia úplne vo všetkom, v posteľných radovánkach nevynímajúc. Preto sa vždy hodí nejaký ten manuál, ktorý nám trošku napovie, ako dostať svoju samičku presne tam, kde ju zrovna chceme mať!

Iba dobre prevedená predohra je skutočnou cestou k úspechu, preto ju nepodceňujte! Jej cieľom je priviesť ženu do takého stavu, ktorý jej nedovolí ani poriadne dýchať a sama na vás vyskočí ako toreador na svojho býka. Rozhodne žiaden z nás nechce zažiť situáciu, kedy mu partnerka povie, že je nudnejší ako televízna reklama, a namiesto odmeny v podobe divokého se*u si radšej pôjde zahrať karty na počítači. Prinášame vám preto zopár osvedčených rád, ako to, takpovediac, nepokašlať!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zvädnutý bimbas jej mokro v gaťkách nespraví!

Všetko má svoj čas, preto sa nikam neponáhľajte a žene sa ukážte v celej svojej kráse až po tom, ako bude váš nástroj pripravený podať stopercentný výkon. Zabudnite na „lacné“ tančeky v tangách či nebodaj striptíz – áno, aj ten vnímajú ženy diametrálne odlišne ako my, jednoduchšie mysliace stvorenia. Každú micku najviac priťahuje perfektne upravený chlap, príjemne navoňaný, galantný a nežný v dobre padnúcom oblečení. Ak ju začnete zvádzať ešte v takomto prevedení, prebudíte v nej tú správnu fantáziu a bude po vás túžiť ako mačka po teplom mlieku.

Ruka dokáže divy!

Hlaďte ju po celom tele ešte skôr, ako si ju vyzlečiete. Rozpáľte ju tak, že si začne sama zo seba strhávať kúsky oblečenia a nezabudnite, že keď vaša ruka skĺzne do jej rozkroku, musí byť už vlhká a pripravená na váš prstoklad.

dobrá predohra ako to urobiť žene ústami

Kecy do postele nepatria!

Ak chcete svoju partnerku už vopred navnadiť na vášnivý večer, napíšte jej napríklad ešte počas dňa SMS-ku, v ktorej jej naznačíte, ako po nej veľmi túžite a pokojne to môže byť aj niečo pikantnejšie. No priamo v akcii sa týmto rečiam už radšej vyhnite a nechajte hovoriť reč tela – dotyky, bozky a v neposlednom rade tvrdosť vášho mužstva jej povie omnoho viac. Uvidíte, že sa ani nenazdáte a ocitnete sa priamo v strede jej lona!

Uvarte si ju pekne „namäkko“!

Hoci sú ženy vždy so všetkým veľmi rýchlo hotové a majú vo veciach jasno skôr, ako ich my vôbec stihneme pochopiť, za dverami spálne je to presne naopak. Potrebujú totiž omnoho viac času na prípravu ako muži, preto predohre venujte zvýšenú pozornosť! Ako sa hovorí – pomaly ďalej zájdeš – a v tomto prípade to platí stonásobne! Verte, že láskanie vaším jazykom si dokážu vychutnávať celú večnosť!

Zdroj: ManMagazin.sk