Slovenskí diváci sa už pomaly môžu tešiť na jedenástu sériu reality šou Farma, ale mnohí z vás majú ešte určite v čerstvej pamäti súťažiacich z tej poslednej série, ktorou bola Farma X. Teraz sa dve kočky z nej rozhodli podráždiť svojich fans. Takto sa Karin Dvořáková a Dada Urbanová predviedli v rajcovných veľkonočných kostýmčekoch!

Farma X sa skončila ešte na konci minulého roka a väčšina súťažiacich sa už vytratila z titulkov médií, niektorí sú ale stále poriadne sledovaní na Instagrame. To je aj prípad dvoch slečien a kamarátok Karin Dvořákovej a Dady Urbanovej. Tie sa najnovšie spoločne objavili v jednom z klubov na východnom Slovensku, kde plnili úlohu promotérok. Mali pritom oblečené rajcovné veľkonočné kostýmčeky a sme presvedčení o tom, že tieto zajačiky by dokázali zviesť nejedného z vás.

Karin Dvořáková

Dada Urbanová

Obe farmárky vo veľkonočných kostýmčekoch nájdete –TU– a –TU–

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/Karinnett, Instagram/Urbanovadada

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D