Ruský hokejový reprezentant má na krku poriadny problém. Na sociálnych sieťach začalo totiž kolovať video, na ktorom sedí pri stole s bielym práškom. Hviezda Washingtonu Capitals však všetky obvinenia, ktorého by ho spájali s užívaním drog, úplne odmieta! 

Jevgenij Kuznecov reprezentoval Rusko aj na nedávno skončených MS v hokeji na Slovensku, kde sa Rusi s kádrom plným skvelých hráčov ocitli až na treťom mieste. Nielen pre nich, ale aj pre fanúšikov to bolo obrovské sklamanie. A jeden z nich po semifinálovom zápase proti Fínom, ktorý Rusi prehrali 0:1, zverejnil poriadne šokujúce video. Údajne sa na ňom nachádza Jevgenij Kuznecov sediaci pred stolom s pripraveným bielym práškom a v pozadí leží na posteli neznáma žena.

Na stole nechýbajú ani dolárové bankovky a fanúšik toto video uverejnil s s popisom: „Teraz je už jasné, prečo Rusko prehralo v semifinále majstrovstiev sveta v Bratislave.” Kuznecov však obvinenia z brania drog odmieta a tvrdí, že pokojne absolvuje aj testy. Video dokonca podľa jeho slov pochádza ešte z minulého roka z osláv víťazstva Stanley Cupu v Las Vegas, ktorý získal so svojim klubom Washington Capitals.

Údajne šiel na hotelovú izbu za kamarátom, no keď videl drogy a ženy, ktoré nepoznal, tak zavolal priateľovi a odišiel. Washington Capitals ani vedenie NHL nechceli zatiaľ toto video komentovať, no dá sa očakávať, že celé to bude mať ešte verejnú dohru.

Jevgenij Kuznecov najlepšie momenty

Zdroj: Rt.com | Foto|Video: Instagram/Hockeyzbs, YouTube