Celebrity musia často bojovať proti hackerom, ktorí sa im pravidelne vyhrážajú zverejnením rôznych šteklivých fotiek. Inak to nie je ani v prípade Belly Thorne. Známa herečka im to však natrela!

Bella Thorne sa ako mnoho iných celebrít stala obeťou hackerov. Tí sa dostali k jej súkromným intímnym fotografiám, ktoré si vymieňala so svojou známosťou. Hacker sa ju snažil vydierať, ona mu to však natrela. Na Twitteri zverejnila drsný odkaz spolu so spomínanými fotkami a jednu snímku ukázala aj na Instagrame.

Ako všetci viete, včera mi hackli môj iCloud. Posledných 24 hodín sa mi vyhrážali mojimi vlastnými nahými fotkami. Cítim sa znechutene, cítim, že mi niekto vzal niečo, čo malo byť iba pre jednu špeciálnu osobu. Poslal mi dokonca nahé zábery iných celebrít, nechce s tým prestať. Príliš dlho som nechávala mužov, aby mi brali moju moc, aby ma zneužívali, no už mám toho po krk. Takže som sa ich rozhodla zverejniť, lebo je to moje rozhodnutie a nedovolím ti, aby si mi už čokoľvek zobral. Teraz už môžem ísť konečne spať, lebo som si zobrala moju moc späť. Toto sú fotky, ktorými sa mi vyhráža. Kvôli tebe som plakala namiesto toho, aby som si užívala prednášky týkajúce sa mojej knihy. Takže sa strč! A môžeš sa tešiť na FBI, ktorá ťa navštívi veľmi skoro,“ napísala.

Nuž, toto chcelo určite kopec odvahy a napriek tomu, že snímky mali pôvodne byť venované iba jednej osobe, teraz sa z nich môžu tešiť tisícky mužov aj žien. Nižšie nájdete jednu z nich!

Fotku si môžete pozrieť – TU

Zdroj: Twitter| Foto: Instagram/Bellathorne