Slovenská hudobná scéna priniesla za ostatné mesiace viacero zaujímavých spoluprác a výsledných diel. Inak tomu nie je ani v prípade dua BEKIM a DAME, ktorí sú známi svojím pozitívnym prístupom k životu. Ten v novinke Desperado skĺbili s netradičným klipom a o zábavu tak bolo postarané.

Slovenský mladík BEKIM sa so svojím osudom vysporiadal famózne. Kedysi vášnivý športový cyklista, dnes muž pripútaný na vozík každým neustále dokazuje, že „nemožné“ je len obyčajné slovo bez významu. So svojím životným krédom „Život=Párty“ totiž urputne bojuje o to, aby sa po vážnom zranení opäť postavil na nohy. Popri tom ale stíha mnoho vecí, ktoré my zdraví možno nie. Tak napríklad, na svojom konte má ďalšiu zaujímavú pieseň, v ktorej si dal záležať predovšetkým na klipe.

Svojský humor BEKIM nezaprie už v úvode klipu, kedy prichádza na Fiate Multipla priamo do rómskej osady. Práve tam prebiehalo natáčanie samotného videa k skladbe Desperado. A čo to duo BEKIM a DAME stálo? Jedno pečené prasa, pár fliaš piva a tvrdého alkoholu a niekoľko kusov šatstva. Obe strany tak mohli byť spokojné.

Foto: YouTube