Babrák desaťročia. Takýto nelichotivý popis si od viacerých zahraničných portálov vyslúžil 30-ročný nemecký futbalista Eric Choupo-Moting. Útočník francúzskeho PSG totiž v ligovom zápase proti Racingu Štrasburg zahodil doslova nemožné.

PSG v rámci 31. kola francúzskej Ligue 1 privítalo na svojom trávniku Racing Štrasburg a každý očakával jasnú výhru domácich, po ktorej by Parížania mohli oslavovať zisk majstrovského titulu. Skóre duelu síce už v 13. minúte otváral útočník PSG Eric Choupo-Moting, ale stretnutie sa napokon skončilo nerozhodne 2:2 a oslavy titulu sa v Paríži odkladajú.

A práve Choupo-Moting sa stal najdiskutovanejším mužom tohto zápasu a možno i celého víkendu, pretože pred prázdnou bránou Štrasburgu nepochopiteľne zakiksoval. Pozrite, akým neuveriteľným spôsobom dokázal zahodiť istý gól.

Choupo-Moting Štrasburg fail

Foto: Sportbible.com | Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D