Či už chceme alebo nie, ulice sú plné divných ľudí, ktorí pre svoje uspokojenie neváhajú vykonať i to, čo by bežného občana len tak nenapadlo. Napríklad sa pokúsiť znásilniť 88-ročnú babičku. Nie vždy však musí byť tak bezbranná, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Helen Raynolds vo svojom vysokom veku všetkých naokolo prekvapuje životnou energiou a najmä bystrou mysľou. Aj napriek tomu, že v plavkách by sa už chlapov pokúšala okúzliť márne, prežila si to, čo by nechcel nikto z nás – pokus o znásilnenie.

Ani nebezpečná situácia však u babičky nevyvolala panický strach a svojou pohotovou vetou prekvapila násilníka natoľko, že radšej ušiel. Pýtate sa, čo také mu povedala, že radšej zobral nohy na plecia? Helen to opísala nasledovne: ,,Počas noci sa mi do domu vlámal neznámy muž, ktorý ma zviazal. Najskôr mi z peňaženky odcudzil asi 40 dolárov a začal si sťahovať nohavice s úmyslom zneužiť ma. Ja som ale bola duchaprítomná a ani neviem, ako zo mňa vyšlo: ,Predtým než začneš, mal by si vedieť pravdu o tom, že som nakazená HIV, tým istým vírusom, na ktorý zomrel pred pár rokmi môj manžel.’ Keď to počul, rýchlo sa obliekol a nechal ma na pokoji.”

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.