V Ázii práve vybuchla prestupová bomba a s ňou aj futbalová horúčka. Týka sa to najmä Japonska, konkrétne klubu Vissel Kobe. Za Iniestom sem totiž smeruje ďalšia bývalá superstar Barcelony a síce kanonier David Villa!

Andrés Iniesta je legendárny záložník Barcelony, ktorý v katalánskom veľkoklube strávil celú svoju kariéru do leta 2018. Následne však zameril do futbalovej exotiky, keď sa dohodol na spulupráci s japonským celkom Vissel Kobe. Za legendou “Blaugranas” teraz smeruje ďalší slávny Španiel, ktorý tiež kedysi obliekal dres FC Barcelona. Od 1. januára 2019 je totiž David Villa oficiálne hráčom Vissel Kobe.

David Villa bol svojho času hviezdou svetového formátu, veď hral za slávne kluby ako Valencia, Barcelona alebo Atlético Madrid. Od roku 2014 je kmeňovým hráčom New York City FC, ale jeho americké dobrodružstvo sa oficiálne skončilo. 98-násobný reprezentant Španielska (59 gólov) sa totiž dohodol na spolupráci s japonským celkom Vissel Kobe, kde podpísal zmluvu od 1. januára 2018.

36-ročnému Villovi skončí k 31. 12. 2018 v New Yorku zmluva a do Japonska tak smeruje zadarmo ako voľný hráč. Okrem Andrésa Iniestu sa tu Villa stretne tiež s ďalšou veľkou hviezdou nedávnej minulosti, keďže dres Vissel Kobe oblieka aj Lukas Podolski.

Zdroj: Transfermarkt.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D