Arnold Schwarzenegger má viac povolaní, no asi by vám nikdy nenapadlo, že sa do jeho charakteristiky bude raz radiť aj pojem hudobník. Ani nás, no vyzerá to tak, že sme sa mýlili. Pozrite si jeho najnovší výtvor!

Arnolda Schwarzeneggra poznajú ľudia ako bodybuildera, ktorý zdvíhal váhy už od svojich pätnástich rokoch. Preslávil sa aj ako herec, no okrem toho je aj filantrop, politik, podnikateľ, autor a producent. Najnovšie to však vyzerá tak, že z neho bude aj raper.

Arnold totiž zverejnil motivujúcu pesničku, v ktorej samotný bodybuilder rapuje. Sedemdesiatjedenročný Schwarzenegger sa spojil s rakúskym spevákom Andreasom Gabalierom a spoločne vytvorili pesničku Pump It Up (The Motivation Song). Na YouTube dokonca zverejnili k piesni aj videoklip, ktorý si doteraz pozrelo viac ako 1,4 milióna ľudí.

Aj keď samotná pesnička neznie najlepšie a ani sa jednotlivé rýmy príliš nerýmujú, song má aspoň hlbokú a motivačnú myšlienku. Zaznelo tam totiž napríklad aj toto: „Ahoj, som Arnold Schwarzenegger a počúvaj poriadne. Spýtaj sa sám seba vo svojom hlbokom vnútri, kým chceš byť. Nie čím, ale kým. A ak veríš, úspech sa dostaví. Poriadne na sebe makaj, ver si a všetky tvoje sny sa splnia.“ Nuž, vypočujte si to a utvorte si názor sami!

Andreas Gabalier a Arnold Schwarzenegger – Pump It Up

Foto: Instagram/Schwarzenegger | Video: YouTube