Čo sa týka technologického pokroku, tak ľudstvo ide dopredu doslova míľovými krokmi. A v najbližších desaťročiach sa to postupne začne na našej každodennej existencii odrážať ešte viac, ako doteraz! 

O globálnom otepľovaní už síce počúvame dlhé roky, no neprikladáme tomu veľký význam. Je však možné, že v najbližších rokoch zaplaví voda kvôli jeho pôsobeniu veľké svetové metropoly. Zmena životných podmienok, ktorú budú mať na svedomí rôzne klimatické problémy a znečistenie, bude mať za následok ešte väčšiu vlnu migrácie, ako doteraz. Roboty ovládnu mnoho pracovných pozícií, kvôli čomu bude nutné vytvoriť pre nezamestnaných ľudí tzv. stály pracovný príjem, ktorý bude dostávať každý “nepotrebný” človek.

Zmeny nastanú aj v spôsobe prepravy, keď sa časom naplno presadia elektromobily, ktoré sa budú vedieť sami riadiť, čím by sa malo zabrániť nehodovosti na cestách. Najviac šokujúcou vecou je však možnosť upravovať genetický materiál plodu počas jeho vývinu v tele matky. Z budúcich ľudí si rodičia budú môcť vytvoriť doslova dokonalých potomkov bez akýchkoľvek fyzických nedostatkov. Viac sa už dozviete v nasledujúcom videu!

TOP 5 vecí, ktoré sa stanú do 100 rokov

Foto|Video: YouTube