Len pred pár hodinami spôsobil španielsky web AS poriadny rozruch, keď informoval o konci Sergia Ramosa v Reale Madrid. Tento portál tiež spomenul niekoľko klubov, ktoré maj mať o španielskeho stopéra záujem. Všetko je ale inak!

Španielsky web As.com pred pár hodinami uviedol, že Sergio Ramos podľa všetkého končí v Reale Madrid a záujem o jeho služby majú mať čínske kluby, Manchester United, Juventus a Liverpool FC. Práve spomenutie Liverpoolu mnohých šokovalo a anglický web Mirror sa na celú vec spýtal svojho zdroja priamo z prostredia klubu.

Nemenovaný zdroj z tímu Liverpool FC však vyhlásil, že tento anglický klub by nemal o Ramosa záujem ani v prípade, keby bol dostupný zadarmo. Údajne to nemá nič spoločné s minuloročným finále Ligy majstrov, kedy sa po súboji s Ramosom zranila hviezda “The Reds” Mohamed Salah.

„Nie je absolútne žiadna šanca, aby sme podpísali Sergia Ramosa.“

Uvedený web hlási, že Ramos skrátka ani omylom nie je typ, aký momentálne zháňa nemecký kouč Liverpoolu Jürgen Klopp. Aj preto je nulová šanca, že by Ramos mohol obliekať dres tohto anglického tímu. Budúcnosť 33-ročného stopéra tak naďalej zostáva nevyriešená a každý fanúšik Realu Madrid netrpezlivo čaká na najnovšie správy.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter