Slovenský raper Majk Spirit je už dlhé roky známy svojim single životom. Podľa vlastných slov, či už v rozhovoroch alebo textoch, skrátka len čakal na tú pravú a venoval sa hlavne svojej práci, respektíve sám sebe. Teraz je ale všetko inak!

Majk Spirit na konci minulého roka vydal svoj tretí štúdiový album s názvom Nie som tu náhodou, ku ktorému je v roku 2019 naplánované turné. Médiámi však teraz koluje jeho nová známosť, ktorú nepriamo odhalil vo svojich príspevkoch na Instagrame, ale zatiaľ ukázal vždy len jej telo. V rozhovore pre Nový Čas však o nej prezradil viac.

Raper síce stále nezverejnil jej tvár ani meno, ale priznal, že sa nejedná o Slovenku ani Češku, ale o zahraničnú slečnu, ktorá sa síce podľa jeho slov hudbe rozumie, ale v tomto priemysle nepôsobí. Jediné, čo zo Spiritovej frajerky zatiaľ môžete vidieť, je teda iba postavička, ale podľa tej to zatiaľ vyzerá v celku sľubne. Pozrite sa sami!

Celý rozhovor s Majkom Spiritom aj so zábermi jeho priateľky nájdete –TU–

Zdroj: Tivi.cas.sk | Foto: Instagram/MajkSpirit

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D