Andrea Verešová sa už dlhé roky venuje modelingu a stále vyzerá skvele, napriek tomu, že má už 38 rokov a dve deti. Nie vždy z nej však boli ľudia paf, ani ona sa nevyhla kritike!

Andreu Verešovú považujú viacerí za totálnu ikonu krásy. Koniec koncov, vyhrala aj Miss Slovensko. Verili by ste však, že aj ona kedysi počúvala na svoje krivky kritiku? „V detstve som často počúvala, že mám chudé nohy, že som ako špageta… Že mám nohy ako “tyčky do fazule”. A čuduj sa svete, neuplynulo ani toľko času a z komplexu sa nakoniec stala moja devíza, za ktorú som dnes vďačná (najmä v modelingu a v súťaži Miss )! Vyrástla som a zrazu sa všetko zmenilo… Beriem si z toho príklad, nič nie je tak ako to vyzerá. Ani naše nedostatky! Aj tie sa môžu obrátiť v prednosť. Všetko závisí iba na uhle pohľadu. Niekedy to, čo pokladáš za tvoj najväčší problém, je nakoniec tvoj najväčší tromf. Niekto vidí pohár poloplný, niekto poloprázdny. Niekto vidí, že máš “kozie nohy”, iný že si “Gazela”!“

Asi nám dáte za pravdu, že jej nohy nie sú jej jediným tromfom. Presvedčí vás o tom aj fotka, ktorú známa modelka zverejnila na Instagrame. Niet sa teda čomu čudovať, že za ňu dostala už viac ako osem tisíc srdiečok!

Fotku si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: Instagram/Andreaveresovaofficial | Foto: Instagram/Andreaveresovaofficial