Pochopiteľne nikomu z nás a ani z vás sa to ešte nikdy nestalo. Tento článok sme napísali z rovnakého dôvodu, z akého si ho vy idete prečítať – nefalšovaná, výlučná, stopercentná zvedavosť. My si v podstate ani nie sme celkom istí, čo to ten predstieraný orgazmus vlastne znamená (teoreticky možno trochu, v praxi určite nie!).

Správa sa ako podľa scenára

Tak a teraz úprimne. Zážitok zo skutočného a kvalitného orgazmu nie je v pravom slova zmysle ani veľmi rajcovný a ani veľmi romantický. Počas vrcholu sa ľudia tvária všelijako, často dosť smiešne, škeria sa, vzdychajú ako psíci počas letných horúčav a pod.

Ak sa vaša priateľka, frajerka alebo manželka správa povedzme decentne, tak si môžete byť istý, že niečo nie je v poriadku. Jej vzdychy a výrazy majú byť nekontrolované, náhodné a spontánne. Ak je ale naopak jej správanie príliš “slušné”, jednoducho hrá divadlo a vy robíte niečo (všetko) zle.

Po skončení jazdy je ticho

Z čisto mužského uhla pohľadu je to fajn, veď nie nadarmo sa hovorí, že na oráli je najlepších 10 minút ticha. Lenže z pohľadu vašej partnerky je to celkom prúser. Nechce sa jej po milovaní hovoriť? Je možné, že sa bojí, aby sa neprekecla o tom, ako ste na nič.

Divne sa na vás usmieva

Potom, ako skončíte, sa na ňu usmejete, no namiesto toho, aby vám zagratulovala za váš kvalitný výkon, sa na chvíľku otočí chrbtom smerom k vám. Z vášho nadšenia je tak očividne zmätená. Úplne nerozumie tomu, že prečo máte zo seba taký dobrý pocit.

Môže sa na vás síce umelo usmiať, keď si spomenie na svoje hviezdne vystúpenie spred pár minút, je to však len preto, aby vás podporila vo vašich bludoch o “kvalitnom výkone”. Smutné na tom je, že môžete získať pocit, že teraz ste tu chlapom vy, lenže – bohužiaľ.

Nepozerá sa vám do očí

Tu asi ani nie je veľa čo dodať. Po skončení čísla sa jej pozriete do očí a poviete, aké to bolo úžasné, samozrejme, čakáte odpoveď, ktorá pohladká vaše ego, no ona odvráti zrak a zamrmle niečo v tom zmysle, ako to bolo fajn. Už sa vám to stalo? Ak áno, vedzte, že nie je spokojná. Teraz už asi ani vy, že?

Pred se*om si dopraje nejaký stimulant

Príde večer k vám a donesie fľašu alkoholu, zelenú dobrotu alebo nejakú inú ľahšiu drogu či lieky, ktoré vás na pár hodín odpália do inej dimenzie. Áno, pre vás to nemusí byť vôbec zlé. Lenže každá minca má dve strany. Druhou stranou v tomto prípade je možnosť, že ste tak na nič, až si potrebuje spríjemniť nudné chvíle s vami trocha viac chemickým spôsobom.

Je ako péčková herečka

Začne scéna, herci a herečky sa na seba vrhnú a pri každom obyčajnom dotyku zažívajú 6-násobný orgazmus. Ak ste niečo podobné zažili, respektíve zažívate aj s vašou partnerkou, tak niečo nebude v poriadku. Stalo sa to? Určite ste sa čudovali ako to, že ju skoro odpálilo z postele. No nie, nie je to tým, že ste taký super. Je vysoko pravdepodobné, že to hrá. Otázkou ostáva, či vás má rada alebo vás jej je ľúto.

Začne vám hovoriť, aby ste v posteli robili zmeny

Už ste spolu nejaký ten čas. Niečo ste spolu zažili. Nerobíte to prvý ani desiatykrát. Máte pocit, že viete, čo chce, ako to má rada a čo potrebuje. Prídete domov z práce, zamierite smerom na juh a zrazu sa ozve – toto nie, trocha viac doprava, teraz doľava atď., atď. Nuž máme zlú správu. Vašej partnerke došla trpezlivosť a už ju nebaví predstierať to, čo nemá rada. Rozhodla sa, že chce, lepšie povedané, potrebuje poriadny, ale hlavne skutočný orgzmus. Rada zdarma – robte to, čo vám hovorí.

V spoločnosti je jej nepríjemné hovoriť o predstieraní

Večera s priateľmi, oslava narodením alebo len jednoduché pivko s kamošmi, kedy niekto začne tému predstieraných orgazmov. Vy ako sebavedomý chlap pochopiteľne spustíte smiech a nechápete, ako sa niečo také môže niekomu stať. Pozriete na vašu ženu a ak uvidíte, že sa nesmeje, aspoň trocha sa začala červenať, ani na vás nežmurkla, ako keby ste boli bossom v posteli práve vy, je zle.

Potľapká vás po chrbte

Potľapkanie po chrbte, blahosklonný úsmev a povzbudzujúce slová. Táto trojka znamená len jedno – ľútosť. Správa sa k vám ako k šteniatku, ktoré nedostalo posledný kúsok stejku, alebo ako k malému chlapcovi, ktorý stratil svoju obľúbenú hračku? Pokazili ste to, a to naozaj poriadne. Takéto správanie zo strany ženy je istá forma ceny útechy.

Začne hovoriť o kamoške, ktorá zažíva multi-orgazmy

Táto situácia je pokročilá ženská stratégia. Samozrejme, že vám to polovička nepovie na rovinu, toto je len spôsob, ako sa k cieľu dostať rafinovaným spôsobom bez toho, aby ranila vaše ego. “Nenápadne” vám začne hovoriť o jej kamarátke, ktorá počas jedného čísla zažije tri, štyri či päť vrcholov. Ak ste trocha vnímavý a chápavý, vašou reakciou by malo byť dopriať jej jeden orgazmus navyše. Začnite sa teda viac snažiť a výsledkom bude jej cieľ, aspoň ten jeden, skutočný, vytúžený.

Zdroj: complex.com | Foto: depositphotos.com