Mužský svet je založený na love a my ženy sme tie, ktoré chceme byť ulovené. Ak ostaneme pri konzervatívnejšom štýle, stále je to jednoznačne chlap, ktorý by mal mať situáciu pod kontrolou a udávať jej taký smer, o aký má záujem. Avšak v dnešnom svete to občas vyzerá, že sme si vymenili úlohy a ženy sú tie, ktoré čoraz častejšie vysielajú určité baliace signály. A že aké? Len pekne čítajte.:)

Samozrejme, je dôležité v akom prostredí sa nachádzame. V nočnom klube je každý viac odviazaný, uvoľnený, žena a muž nemajú problém na nevinné úsmevy alebo aj oslovenie. V kancelárii, teda v pracovnom prostredí, je to už trošku tvrdší oriešok. Predsa len ide o vašu prácu, pracovný kolektív a vy to celé vnímate tak nejako inak. Avšak možno kolegyňa vo vedľajšej kancelárii má záujem, máte ju priamo pod nosom a vysiela vám signály, ktoré vy prehliadate. Stačí len, aby ste začali pozorovať jej reč tela, mimika a gestá totiž o nás veľa prezradia.

Chce ma?

1. Základom je uvedomiť si, že ak ona mne vysiela nejaké signály, musím ich aj ja opätovať a nebyť pasívny. Rozohrali ste neverbálny lov, pokračujte!

2. Žena, ktorej sa páčite, sa bude okolo vás doslova motať. Často sa akože náhodne stretnete pri obede, sedí blízko vášho stola, rozpráva až príliš nahlas. Všímajte si.

3. Ak o vás javí záujem, pri rozhovore k vám nasmeruje špičky chodidiel, vystrie sa, mierne natočí hlavu, dotýka sa svojho krku, vlasov, pozerá vám do očí dlhšie ako pri bežnom pohľade, nebadane sa dotkne vašej ruky.

4. Allan Pease, znalec reči tela z Austrálie, vymenoval signály, na základe ktorých sa dá zistiť, že ženu priťahujete: prehodenie vlasov, sedenie s prekríženými nohami, pričom chodidlo nohy smeruje na vytúženého muža.

5. Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú bránou do duše. Preto v nich môžeme vyčítať najviac emócií, čo sa týka ženského pohľadu – pohľad cez mihalnice znamená zvodnosť (mužské privreté oči znamenajú vášnivosť).

Nechce ma?

Môže sa stať, že vaša vyvolená vás nevníma tak, ako vy ju. To sa prejavuje odvráteným pohľadom, otočením tela, chodidlá nesmerujú k danej osobe. Ak pociťujeme odpor, naše telo sa nakláňa dozadu, pozeráme sa cez štrbinky viečok, máme prekrížené ruky aj nohy, čím vyjadrujeme uzavretý a obranný postoj.