Vernosť či nevernosť partnerky je možné zistiť rôznymi spôsobmi. Ten najnovší, s ktorým prišli múdri odborníci, vás ale určite prekvapí. Podľa nich totiž to, či vás žena podvádza, viete zistiť podľa jej orgazmu.Niektoré ženy sú poriadne mršky a klamú všade, kde sa len dá. Aj v posteli, keď sa vám zdá, že môžu zažívať svoj vrchol slasti. Ak však žena pri milostných hrátkach predstiera orgazmus, podľa najnovšej štúdie bola v minulosti partnerovi neverné. A ak náhodou nebola, tak má na to tie najväčšie predpoklady!

So štúdiou prišli vedci, ktorí svoj experiment vyskúšali na 138 ženách a 121 mužov. Výsledok bol ohromný, kedže až 80 % slečien sa priznalo k tomu, že orgazmus mnohokrát len predstierajú. Z toho vedci vyvodili dedukciu, ktorá hovorí, že čím viac žena predstiera vyvrcholenie, tým je väčšia pravdepodobnosť, že svojho partnera podvádzala alebo bude podvádzať. Príčinou je hlavne fakt, že jej to s oficiálnym partnerom nefunguje v posteli, preto sa uspokojenie snaží hľadať pri inom chlapovi.

Zdroj: thesun, giphy| Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.