Poznáte to, ulice plné dievčat a žien všetkých typov, „veľkostí“, farieb vlasov, niekedy neviete, kam pozrieť skôr. A keď sa nájde v blízkosti jediná, ktorá v tej chvíli upriami vašu pozornosť, hľadáte spôsob, ako na ňu nezízať ako úchyl. Jasné, máte pár vychytávok, ako okuknúť napríklad zadok – obzrieť sa prvý dozadu, kým prejde okolo, akože vás upútalo niečo za vami a ona vám len „náhodou“ vošlo do výhľadu. To ešte stále dokonca občas prejde aj u vašej partnerky, ktorá ide po ulici s vami.

Všetko je to veľmi príjemné, no problém je, keď ste single, a už si len matne spomínate, ako taká žena vôbec chutí. Dvadsať už nemáte, tridsiatka tiež preč, mladosť v ťahu a staroba ďaleko. A s týmito myšlienkami si vravím, kľud, urob zo seba zase fešáka, zase budeš mať báb, že ich nebudeš stíhať. A tak som začal fitkovať. Cvičiť so železom ma vždy bavilo, už po troch týždňoch sa vrátila svalová pamäť zo všetkých tých predošlých rokov v telocvični. Naviac som upravil stravu, aby som sa zbavil šuniek okolo bokov, proste plán dokonalý.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Prečo sa však žiadna za mnou neotáča? Pozerám na tých mladých chlapcov v partiách s dievčatami… Už to mám! Veď sa musím predsa nahodiť, to, čo nosím,oni predsa nenosia! Zbehol som teda do prvej predajne ňujorkeru, že kúpim jeansy. Hľadám svoju veľkosť, pre vysokého chlapa s vyše 90-mi kilami, nedokážem uveriť, aj to XXL je pre šestnásťročného! Keď som sa zbadal v zrkadle v obtiahnutých rifliach, mal som pocit, že som tak vhodný maximálne na filmy pre dospelých, aj to len pre mužov, čo majú radi iných mužov. Rýchlo som to zo seba zhodil, šťastný ako blcha, že ma v tom nikto nevidel, a obliekol som si svoje pohodlné voľné gate. Ešteže mi v tom znechutení zavolal kamoš, že večer by sme konečne mohli dať pivko, to vždy napraví chuť do života. Obzvlášť, ak po nejakom treťom zase chytáte dych a elán zoznamovať sa s dievčatami naokolo.

A presne to sa mi aj stalo, odvaha zahodila svoje obavy z odmietnutia a zoznámil som sa s milou dvadsaťpäťkou, veselou a živou, pri ktorej som sa uvoľnil a skutočne sme sa spolu bavili a smiali celý večer. No a keď sme sa už spriatelili, prebrali témy, kde sme si skutočne sadli, vraví mi: je skvelé zoznámiť sa s normálnym chlapom. Nedal som znať na sebe prekvapenie, no spýtal som sa, čo tým myslí, samozrejme, tváriac sa, že to viem. Ešte viac ma však prekvapila jej odpoveď – vraj je výnimočné stretnúť príťažlivého muža, čo nenosí obtiahnuté jeansy, nemá obtiahnuté tričko a nechová sa zženštilo. Nebudem vám vravieť, ako som sa šťastne cítil, že tie priteplasté legíny na mne fakt nesedeli…

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: giphy.com, depositphotos.com