Pravdepodobne aj ty si niekedy hľadal zaručené vety, po ktorých ťa žena neodmietne a nevysmeje sa ti.

Keď sa už bavíš s nejakou ženou, tak sa bojíš, že nastane trápne ticho a ty v tom momente nebudeš vedieť, čo máš povedať, strápniš sa a budeš pred ňou vyzerať hlúpo. Pretože sa ti páči a niečo by z toho aj mohlo byť a ty to nechceš radšej pokaziť.

Roky predtým, ako som založil najpopulárnejší slovenský blog o balení a vzťahoch akozbalit.sk a úspešné kurzy, ktorými už prešlo viac ako 1000 chlapov, som s tým tiež zápasil.

No nie vždy mi to išlo

Tieto slová pre teba píšem z dôvodu, pretože aj ja som sa roky trápil so ženami. Odrážalo sa to najmä na mojom sebavedomí, ktoré bolo v tej dobe na tak nízkej úrovni, že ho mohli preskakovať aj mravce. So ženami sa mi absolútne nedarilo a už vôbec som nevedel, ako na ne. Nevedel som, čo im mám vôbec povedať a kde ich mám vlastne hľadať.

Nikdy predtým som baby nejak nebalil. Na diskotékach sa mi to zdalo divné a na ulici ešte úchylnejšie. Pozri. Ako introvert som rád, keď mám nad vecami kontrolu a viem o danej veci takmer všetko pred tým, ako niečo spravím. Som tak trochu perfekcionista.

Takže predtým, ako by som vôbec prišiel za nejakou babou a otvoril ústa, som chcel vedieť úplne všetko – teda, čo mám povedať, ako bude reagovať, ako mám pokračovať ďalej, o čom sa s ňou mám baviť, ako si mám vypýtať číslo – to len, aby som náhodou niečo nepokazil.

A toto moje prehnané analyzovanie a premýšľanie ma paralyzovalo a aj kvôli tomu som nakoniec nikdy nič nespravil.

kurz

Chcel som s tým niečo spraviť

Neustále som hľadal nejaké zaručené vety či oslovenia, ktorými by som mohol u nich uspieť a z ktorých by boli slečny okamžite namäkko. Býval som introvert a zožieralo ma, že nemám vo svojom okolí žiadne ženy okrem spolužiačok zo školy, ktoré sa so mnou, či chceli alebo nie, jednoducho baviť museli.

Potom som však objavil niečo, akýsi svätý grál, čo ma spravilo u žien úspešným. Čo som si o sebe nikdy nemyslel, že by sa to mohlo stať mne. Povedal som o tom aj zopár kamarátom a oni s tým mali tiež úspech. Aj u nich to fungovalo. Prišiel som na veci a vlastne celý koncept okolo zoznamovania sa a bavenia sa so ženami, ktorý zmenil môj aj ich život.

Za posledné roky som sa o tento koncept delil so stovkami chlapov v mojom prémiovom kurze Majster Reči a teraz sa o tento môj objav chcem podeliť aj s tebou.

stiahni si e-book

Prečo je to ale lepšie ako čokoľvek, čo si doteraz videl alebo čítal?

Na rozdiel od učenia sa rôznych oslovení, techník a postupov balenia žien ti to bude úplne prirodzené, budeš sa pri tom cítiť v pohode a zistíš, že veľa vecí už teraz robíš akosi sám od seba a ani si to neuvedomuješ. Len ich potrebuješ robiť viac.

Ku všetkým mojim kamarátkam s benefitmi, mojej súčasnej žene či všetkým tým desiatkam nádherných žien, ktoré vo svojom okolí dnes mám, som sa dostal úplne prirodzene, bez nátlaku, používania naučených fráz či oslovení a manipulačných techník zvodcov. A je to tak jednoduché a prirodzené, že to budeš milovať aj ty!

Kým som však prišiel na tento objav, opakovala sa u mňa dookola a neustále jedna typická situácia.

kurz1

Možno ju tiež poznáš

Zakaždým, keď som videl krásnu ženu, ako sebavedomo kráča po ulici, pozoroval som jej ladné pohyby, štíhle opálené nohy na vysokých opätkoch, pevný oblý zadok pod šatami či minisukňou, ktorým tak zvodne vrtela, krásne plné prsia vo výstrihu a vejúce vlasy vo vetre.

V tom som však začal byť akosi nervózny, zovrelo mi žalúdok, ruky sa mi začali potiť, kolená jemne triasť a zostal som stáť nehybne ako stĺp. Bolo to, ako keby som sa pozrel práve na medúzu a v tom momente som skamenel. Ona iba prešla okolo, pozrela na mňa a ja som sklopil zrak k zemi, aby si náhodou nevšimla, že som sa po nej pozeral.

A takto stále dookola. Pri každej neznámej žene na ulici, diskotéke, v kaviarni či v nákupných centrách. Kdekoľvek. Tá moja hanblivosť a nízke sebavedomie mi nedovoľovali viac ako iba „na tajnáša“ na baby z diaľky čumieť. V duchu som si iba povzdychol, že aké by to asi bolo, keby som sa mohol s tými kráskami aspoň na moment rozprávať.

Ale… čo by som im mal vlastne povedať?

O čom by som sa s nimi mal baviť? Veď som bol úplne nezaujímavý, hanblivý a nie moc pekný chalan…

Vždy som si myslel, že to jednoducho nie sú ženy pre mňa a ja som sa s tým zmieril. Že na ne nemám a nie som pre také kočky dosť dobrý. A tak som to ani radšej na ne neskúšal. Veď by ma určite odmietli! Prečo by sa mali také baby baviť práve so mnou? Určite boli zadané. Veď takéto baby nikdy nebývajú samé. Možno by ma dokonca vysmiali a ponížili, že čo si to ja vôbec dovoľujem osloviť ich a prihovoriť sa im. Ony sa predsa s takými, ako som ja, nezahadzujú.

A s tým som sa aj uspokojil a bola to moja výhovorka, ktorou som si to všetko ospravedlňoval.

kurz2

Prvý krok na začiatok

Ak by som ti mal na úplný začiatok poradiť iba jednu vec, bola by to jednoznačne zmena tvojho uhlu pohľadu. Čo tým myslím? Dovoľ mi spýtať sa ťa otázku:

Osloviť ženu – čo to v tebe vyvoláva? Aké pocity? Ako sa cítiš pri predstave, že máš „osloviť“ krásnu neznámu ženu či dievča, ktoré si si práve všimol?

Skús sa na moment zadívať do jej krásnych tmavých očí a predstav si to… Baví sa s kamarátkami, náhodou sa obzrela a vaše pohľady sa stretli.

Nie je to až taký príjemný pocit, však?

Začínaš byť nervózny, potia sa ti ruky, zrýchli sa ti dych a srdce ti bije rýchlejšie. Snažíš sa čo najskôr uhnúť pohľadom a predstierať, že si na ňu vlastne ani nepozeral.

Začneš si predstavovať, ako ťa taká krásna žena odmietne, poníži, vysmeje a tvoje sebavedomie a ego budú trpieť. A všetci naokolo sa na teba budú pozerať. Nepríjemné predstavy, nemám pravdu?

Všetky tieto reakcie v tvojom tele a v tvojej mysli spúšťa jedno jediné slovo – „Oslovenie“.

Spravme teraz takú malú dohodu, dobre?

Od tohto momentu na to slovo zabudneš. Úplne zabudneš na to, že by si mal ženy „oslovovať“. Potrebuješ sa zbaviť tohto blbého pocitu vždy, keď vidíš krásnu ženu a chcel by si za ňou prísť. „Osloviť ju“. Brr, naozaj hrozné slovo.

Priveď do svojho života a slovníku nové slovné spojenia ako napríklad „Začať konverzáciu“ či „Zoznámiť sa“. Iba táto malá dohoda so sebou samým ti uľahčí akékoľvek spoznávanie žien. Ver mi. Nebudeš cítiť na seba ten tlak a strach vždy, keď zbadáš neznámu krásku. Pustíš sa s ňou jednoducho do reči a budete viesť príjemnú a nenútenú debatu.

kurz3

A ty sa budeš cítiť pri tom skvele

Ty si totižto ten, kto potrebuje začať a mal by spraviť prvý krok. A je logickým krokom, že na začiatku tvojej cesty sa potrebuješ so ženou najprv zoznámiť.

Ďalej potrebuješ vedieť, ako a o čom sa s ňou baviť tak, aby si bol pre ňu natoľko zaujímavý, že ti dá na seba kontakt a bude sa chcieť s tebou stretnúť znovu. Mal by si vedieť, ako ju na stretnutie pozveš, kam ju vezmeš a ako budeš ďalej rozvíjať medzi vami príťažlivosť až do momentu, kedy sa spolu budete bozkávať, vystrájať pod perinou či smerovať do spoločného vzťahu.

Nespravíš však tú chybu, ktorú som spravil kedysi ja, že som to rovno vybalil na tie najkrajšie ženy v okolí. Nebol som na ne pripravený.

Potrebuješ plán

Potrebuješ určitý tréning pred tým, ako pôjdeš na ostro. A ako teda začneš svoj tréning, keď nemáš chodiť za krásnymi ženami?

KROK 1: Stiahni si Ebook Majster Reči

stiahni si e-book

KROK 2: Pozri si 3-dielny bezplatný video tréning o bavení sa so ženami

Klikni teraz na www.majsterreci.sk a získaj okamžitý prístup k 3 tréningovým videám, ktoré som pre teba pripravil.

Dozvieš sa v nich jednoduchý trik, ktorý ti pomôže začať sa baviť so ženami bez strachu, že by ťa odmietli a ty si sa strápnil.

Prezradím ti aj 10 najčastejších začiatočníckych chýb, ktoré chlapi robia, keď sa bavia so ženami. Nečudo, že potom sa ženy pri nich nudia a nič s nimi nechcú riešiť. Ty sa im radšej vyhni.

No a poviem ti niečo aj o jednoduchom systéme krok za krokom, ako môže vyzerať konverzácia od „Ahoj” až po ukladanie si jej kontaktu do mobilu (a to celé do 15 minút).

Zaujímávé? Tak choď na www.majsterreci.sk a pozri si videá, ktoré mám pre teba pripravené. Otvor konečne ústa a okúzli ženu svojich snov. Staň sa aj ty Majstrom Reči.

Foto: flickr.com