Vedeli ste o tom, že to, ako sa bozkávate, vám predpovie budúcnosť vášho vzťahu? Niekto si potrpí len na jednoduché bozky na líce alebo na pusu. Tí vášnivejší si vychutnajú obľúbený francuzák. Týchto “polôh” je však oveľa viac!

Bozk jednej časti pier

Tento bozk patrí k tým romantickejším, keď si vychutnávate prítomnosť partnera a obaja trávite dlhé hodiny bozkávaním. Praktizujú ho väčšinou ľudia, ktorí sú veľmi zaľúbení.

Bozk zatvorených úst

Jeden z tých nepríjemnejších bozkov, pri ktorom sa partneri akoby dištancujú od toho druhého. Mali by si určite sadnúť a úprimne sa porozprávať, že čo od svojho vzťahu očakávajú.

Nežný bozk

Ak sa takto bozkávate, znamená to, že vám na vašej polovičke záleží. Tieto bozky sú jemné, ale skrývajú v sebe aj vášeň.

Jemný bozk na pery

Jeden z prvých bozkov, aký zaľúbenci skúšajú. V iných prípadoch tento bozk môže znamenať aj privítacie gesto. Ak je tento váš prvý bozk s osobou, ktorú milujete, pekný a prirodzený, môžete byť radi. Znamená to, že vaša polovička má o vás takisto veľký záujem.

Bozk na líca

Tento bozk je jeden z najkrajších. Ukazujete vášmu partnerovi, že ho naozaj ľúbite. Aj keď pri ňom nejde o veľké vzrušenie, svoju polovičku ním stále potešíte.

Francúzsky bozk

Tento bozk so sebou prináša vďaka použitiu pier a jazyka výrazné vzrušenie. Nechýba pri ňom vášeň a mnohokrát posunie dvojicu aj do intímnejších dimenzií. Zaľúbené páry tento typ bozku používajú na to, aby zistili, ako sa ten druhý bozkáva.

Zdroj| Foto: littlethings, gde-fon

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.