Pohrávate sa s myšlienkou nevery? Žiaden problém! Povolali sme odborníka nad všetkých odborníkov, sukničkára nad všetkých sukničkárov. Majstra nevery a zatĺkania. A tu sú jeho rady.

Bolo krásne letné popoludnie. S kolegami sme sedeli na terase reštaurácie a rozprávali sa o ženách. Klasika – ten má takú novú a ten takú. “Ale chlapi – keď mi moja manželka povie, že ide zavolať svokre, aby som jej dal môj mobil – pretože ja mám zadarmo… Oh, ja sa vtedy len modlím, aby neprišla nejaká nevhodná SMS alebo nejaká nezavolala”. Do toho sa ozval náš nový kolega “Ale čo vám drbe, chalani? Veď v aute mám druhý mobil. Na kur*y, nie?” Potom žiaden strach, kto vám napíše alebo zavolá. ” Ahá, takže takto sa to robí!

1) Heslo na mobile

Čert nám bol dlžný tieto diabolské vynálezy. Ale ak aj máte druhý v aute, ako sa píše nižšie – dnes sú silné heslá základ úspechu. Ale nie dátum narodenia alebo podobná tuposť. Poriadne, aspoň 6-miestne heslo – ideálne, ak máte zabezpečenie cez váš odtlačok prstu – a ste v cajku.

2) Heslo na počítači

Rovnako dlhé, silné. Že ona potrebuje sem-tam niečo vybaviť na vašom notebooku? Žiaden problém, presne preto boli vymyslené používateľské účty – vytvorte jej svoj, s jej heslom. Nemá prístup k vašej histórii v prehliadači (takže ani tie p*rnostránky jej už nebudú vadiť) ani k súborom v “Moje dokumenty”. Nič nezistí – nevyčmuchá.

3) Utajené aplikácie v mobile

Facebook, E-mail, Badoo, Whatsapp, a iné… Žiadne push správy, ideálne stiahnuť aplikáciu, ktorá zamyká otvorenie ďalších aplikácií. Takže ak by ste aj mobil nechali pár sekúnd odblokovaný – na spustenie aplikácie potrebuje ďalšie heslo. “Ja používam aj aplikáciu na schovanie ikony aplikácie. Ak má stará nejaké podozrenie, že si chatujem – ukážem jej – “aha, veď ja to nemám ani nainštalované, tak čo stresuješ?,” hovorí náš odborník 😉

4) Facebook

Facebook – najväčší bonzák. Ej veru, koľko manželstiev a dobre naštartovaných vzťahov kvôli nemu skončilo. Nemajte ženu na Facebooku v priateľoch. Ideálne si ju zablokujte – a ste v pohode. Zablokovaný užívateľ Facebooku si vás nemôže nájsť, ale hlavne: ani pri spoločných priateľoch nevidí vašu aktivitu na FB. Takže ak vás nejaký spoločný známy označí na fotke alebo sa s vami prihlási na nejakom mieste na mape – jej sa to nezobrazí. Ale bacha aj na iné aplikácie… Foursquare, Tripadvisor, Staffino, atď. Namotaná čajočka z víkendu, ktorú ste po diskotéke vyšvácali na hodinovom hoteli, pretože inak sa jej nedalo zbaviť, a v opilosti ešte aj potvrdili jej žiadosť na Facebooku, vám lajkne jeden príspevok a je to v prdeli.

4) Spoloční priatelia

Má vás na Facebooku? Ten istý problém ako bod 4. Rovnako tak čo najmenej známych. Ak je ich príliš – dajte radšej Facebook na druhú koľaj a čajočkám hovorte, že vy ste ten, čo Facebook neuznáva. Budete za čudáka, ale sú takí. Alebo budete, samozrejme, automaticky podozrievaný za promiskuitnú potvoru :). “Moja žena si s mojou rodinou dobre rozumie a navštevujú sa, aj keď ja nie som doma – žena ide často k mojim rodičom, kde býva aj moja sestra, s ktorou si dobre rozumejú. V slabej chvíli raz mojej žene umožnila pozrieť sa na môj Facebook – mal som z toho mesiac oheň na streche, kým som to uhral. Bolo to peklo!”

4) Druhý mobil

Ak sa na diskotéke rozhodnete, že šmyknete tú fajn brunetku, čo sa vám stále pozerá do očí – pretože inak sa to proste nedá a hlavne – “Ak nešmykneš ty, šmykne niekto iný”, tak jej hlavne nedávajte číslo na svoj pravý mobil. “V aute mám lacný telefón za 20€, v ňom kartu na kredit a nech vypisujú, volajú. Raz za čas to zapnem, odpíšem na SMS a zase vypnem a dám do auta. Ak ho aj stará nájde, tak jej poviem, že to mám záložný telefón, keby niečo predsa”.

5) Nemeňte správanie

Kopa amatérov si nájde milenku a zrazu majú výčitky, takže sa začnú k žene správať inak, nedajbože nosiť kvety alebo sa len pýtať ako sa má.

Ak ste sa 2 roky neopýtali, ako sa má, tak sa do riti nepýtajte ani teraz, Majte ju rovnako v paži ako doteraz!

Myslite na to, že číta tie ich diabolské ženské plátky, kde sú celkom dosť brutálne návody ako odhaliť neveru. Nemá prečo vás podozrievať, ak nezmeníte správanie.

6) Zatĺkať – zatĺkať – zatĺkať

Niečo sa jej nezdá? Má nejakú indíciu? Niekto jej niečo povedal? Pamätajte si – verí vám. Alebo takto: dnes človek málo komu verí, ale ak niekomu len trošku – tak najskôr vám. Uistite ju, že jej podozrenie je smiešne a že ju nadovšetko milujete.