Nie je ničím neobvyklým, že väčšina mužov sníva o tom, že ich bude chcieť obrovské množstvo žien, ideálne všetky. Ako to však dosiahnuť? Podľa odborníkov stačí zmeniť jedinú vec!

Na webe Scientific Reports sa nedávno objavila publikácia, ktorá radí mužom, ako sa stať atraktívnejším pre opačné pohlavie. Prekvapujúco však odborníci nepoukazovali na faktory, ako sú osobnosť, peniaze, kariéra atď, ale na to, či je chlap zadaný alebo nie. Práve to, že je muž zadaný, vraj v ženách vyvoláva pocit, že ho chcú. Slečny údajne vnímajú lepšie mužov, ktorých si už iná žena vybrala ako vhodného partnera, než tých slobodných.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Tento starý známy fenomén určite dôverne pozná každý chlap. Keď majú ženy záujem, je ich neúrekom, ale keď príde „obdobie sucha“, tak dokonca aj taký alfasamec a najznámajeíš starý mládenec sveta, ktorým je zrejme Charlie Harper z Dva a pol chlapa, si nebol schoopný zasúložiť ani len v ženskej väznici. Druhá stránka veci je, že každý muž by si mal naozaj dôsledne zvážiť, či mu vzťah stojí za to, aby zvýšil záujem o svoju osobnosť.

Zdroj: Playboy.com | Foto: Twitter, Giphy.com, Heavemedia.com