Najsúkromnejšími a najosobnejšími vecami v našom živote sú dnes naše mobily a počítače. Však ruku na srce, kto by chcel, aby sa mu niekto cudzí prehrabával v súkromných správach či prezeral si jeho fotky, videá, históriu atď? Alebo ešte horšie, zneužil jeho osobné informácie. Táto stránka vám ukáže, ako dlho by trvalo hacknúť vaše heslo!

Facebook a iné sociálne siete sú známe tým, že ľudia na nich zdieľajú naozaj všetko. Od jedla, dovoleniek, partnerských fotiek až osobné údaje, ako dátum narodenia, telefón, adresu a podobne. Svoje profily a účty na internetových stránkach máme v 99 percent prípadov zaheslované. Je však vaše heslo skutočne bezpečné? Otestujte sa!

Nasledujúca stránka vám totiž ukáže, ako dlho by zlodejom a hackeorm trvalo, aby vaše heslo odhalili. V niektorých prípadoch ide o minúty, či dokonca sekundy, v iných o mesiace, prípadne roky.

Otestujte bezpečnosť svojho hesla – TU

Zdroj: Howsecureismypassword.net | Foto: Howsecureismypassword.net, Pngmart.com, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D