Aj napriek tomu, že 42-ročný raper Patrik “Rytmus” Vrbovský má povinností a aktivít vyše hlavy, tak nezabúda ani na pravidelný kontakt so svojimi fanúšikmi. Jeden z nich mu nedávno položil otázku ohľadom alkoholu, aj keď je o Rytmusovi známe, že mu počas života neholdoval! 

Drvivá väčšina raperov si rada vypije a mnohí z nich nielen na Slovensku, ale najmä v zahraničí podľahnú aj omnoho tvrdším drogám. Najúspešnejší slovenský raper Rytmus sa však nikdy netajil tým, že má nielen k alkoholu, ale k akémukoľvek typu návykových látok absolútne odmietavý postoj. Počas svojej kariéry to nepoužíval ani ako nejakú drsnú pózu a skôr sa snažil ľudí motivovať k športu a zdravému životnému štýlu.

Prostredníctvom insta stories sa ho jeden z fanúšikov, ktorý pravdepodobne o raperovom názore netušil, opýtal, ako dlho už nepije a či mal na to nejaký dôvod alebo prestal len tak. Rytmus odpovedal jednoznačne, že nepije odjakživa, pretože mu to nechutí ani nevonia. Spomedzi Slovákov tak patrí k pomerne malej skupine ľudí s takýmto pohľadom na vec, no aj to ho pravdepodobne dostalo až tam, kde je dnes.

Rytmus o alkohole

Foto: Instagram/Rytmusking